Topic: Hurtownia z artykułami biurowymi dla dużej rodziny

Mam 5 dzieci i chciałabym kupić im do szkoły wszystkie potrzebne rzeczy. Przydadzą się długopisy, ołówki, zeszyty i ryza papieru, bo w szkole nauczycielki każą mieć własny papier na sprawdziany. Pomyślałam że skoro musze zrobić większe zakupy to może znajdę jakąś hurtownię, wiadomo że podczas większych zakupów zawsze taniej. Pozdrawiam.

Re: Hurtownia z artykułami biurowymi dla dużej rodziny

Podziwiam Cię jako mamę. 5 dzieci i dajesz radę, mało tego nie przytłacza Cię życie i szukasz nowych lepszych rozwiązań, które odciążą Twój budżet. Niestety nie pomogę Ci bo zupełnie nie orientuję się w temacie hurtowni, ale pomagam ciepłym słowem. Na pewno ktoś na forum będzie wiedział jak pomóc.

Witam serdecznie. Może Pani skrozystać z hurtowni Bama sklep.bamapol.pl/ nie dość że oszczędzi Pani na większych zakupach to zrobi je Pani w chyba najtańszej hurtowni w branży artykułów biurowych. Mój ojciec kupuje tam materiały do firmy i zawsze stara się o rabaty, więc proszę również spytac i przedstawić swoją sytuację. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Pięknie dziękuję, na pewno do nich napiszę, albo zadzwonię, dziękuję również za ciepłe słowa i wsparcie. Bardzo miło jest usłyszeć takie rzeczy. Pozdrawiam.