Topic: Kraków i okolice – gdzie kupię dobry i tani system alarmowy

Cześć. Bardzo proszę o pomoc w wyborze sklepu, w którym ktoś dobrze mi doradzi jaki system alarmowy powinienem zainstalować u siebie w domu i nie będzie naciągał na niepotrzebne koszty, byle tylko jak najwięcej na mnie zarobić. Z góry dzięki.

Re: Kraków i okolice – gdzie kupię dobry i tani system alarmowy

A sprawdzałeś ofertę Monitoring&IT (tu masz linka: monitoring-it.pl/ )? Słyszałem od kumpla, że są dobrzy. Robił remont parę miesięcy temu, więc tez od razu chciał zamontować jakieś zabezpieczenia antywłamaniowe, by nie tracić już fortuny na firmę ochroniarską. Nie narzekał w każdym razie.

Po chamsku wbije się w temat, ale skoro już i tak ktoś wspomina o tej firmie, to skorzystam by się zapytać, czy może ma ktoś zamontowany u siebie system taki, o jakim tu piszą: monitoring-it.pl/oferta/kontrola-dostepu ? Działa sprawnie, nie zacina się, wpuszcza kogo powinien? Musze zacząć kontrolować pracowników, bo wyniki sprzedaży spadają, a parę osób podejrzewam o lekką niesubordynację wink

Do osoby wyżej – tak, u mnie w pracy jest zainstalowane coś takiego, wchodzimy za pomocą kart magnetycznych. Rejestruje moment wejścia i wyjścia, zapamiętuje, kiedy się wychodzi do WC itd… Powiedzmy, że szef jest zadowolony wink

No kumpel przyznał, że on do nich też poszedł z polecenia kogoś innego, więc chyba warto.