Topic: Co sądzicie o animacji 2D?

Witam. Czy reklamowaliście kiedyś jakiś produkt lub usługe za pomocą animacji 2D. Wydaje mi się, że jest to atrakcyjna i raczej niedroga forma reklamowa.

Re: Co sądzicie o animacji 2D?

Ja jeszcze nie wykorzystywałem animacji, ale myślę o jej zastosowaniu w przyszłości, gdy nasza firma się rozwinie. Obecnie obmyślam film korporacyjny dla klientów i szukam kogoś, kto zajmuje się produkcją tego typu filmów.

Z tego co wiem, produkcją filmów tego typu zajmuje się m.in. jeden z warszawskich domów mediowych. Jeśli chcesz, to podeśle ci link do jego strony.

Pewnie, że chcę. A korzystałes już kiedyś z usług tego domu mediowego?

Adres jego strony www to woodpeckermp.pl. Własnie planuję rozpocząc z nim współpracę, tylko zastanawiam się nad formą reklamy. Ten dom mediowy realizuje różne formy reklamowe – spoty i filmy, a także animacje 2D i 3D.

Ja bym wybrał animację 3D. Bardziej przyciąga uwagę niż 2D. Jest droższa, ale myślę, że warto na nią postawić.

A ja na Twoim miejscu wybrałbym na początek animację 2D, skoro nie miałeś wcześniej doświadczeń z animacjami.

Zdecydowałem w końcu, że zdecyduję się na tradycyjną animację. Chwilowo nie mógłbym pozwolić sobie na 3D.

Twój wybór. Według mnie nieskomplikowna animacja w trójwymiarze nie jest bardzo droga. Wygląda nowocześnie i intrygująco. Dla mnie to obecnie najlepsza forma reklamy.