Topic: Dobry specjalista poszukiwany

Jestem kobietą która potrzebuje rady. Mąż jest w delegacji aja muszę załatwić jakieś tam obróbki metalu dla niego. Mówił że dzwonić do firmy Metal styl z Łodzi. oNi podobno robią gięcie, zwijanie i inne rzeczy z metalami. Czy tkoś wie może coś więcej o tej firmie albo może podzielić się dośiwadczeniami z nią związanymi? jeśli tak to będę bardzo wdziećżna i mój hasbend także. Pozdrawiam

Re: Dobry specjalista poszukiwany

Taaak , ja u nich zamawiałem taką balustradkę i byłęm zadowolony: metalstyl.pl/balustrady/balkonowe-tarasowe tamta pierwsza od góry w sumie mam identyczną. wiec naprawd e korzystają z porządnego metalu żadnej lipy nie ma. terminowośc, fachowość, najlepiej. możesz dzwonić

czy nie czasem oni też robili schody stalowe w Łodzi na uniwersytecie? moim zdaniem to jest też bardzo imponująca realizacja wiec na pewno sie znaja na obróbce metalu bo bez tego by daleko nie zajechali. widze ze schody kręte też robią to jest wyższa szkoła jazdy. takiej firmie ja bym zaufał

Ciekawe rzeczy są na ich stronie : plastyczna obrobka plach, długość do 3 metrów, no ciekawe hmmmm. Muszą mieć naprawde dobry sprzęt

Ja myśle, że się możemy, chwalić że mamy taką firme u nas w ŁDZ. Rynek na nowo odżywa ten metalurgiczny też. a że robią łądne schodki dla ludzi to tym lepiej, mają poczucie estetyczne bynajmniej