Topic: Przymiarki na wiosnę.. czas myśleć o swoim ogródku!

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów i pasjonatów pielęgnacji swoich ogródków. Choć wiele może zaskoczyć moja decyzja, to doświadczenie mnie nauczyło, że dobrze jest zaopatrywać się w akcesoria do pielęgnacji ogródka dużo wcześniej. Na ogół, wiele firm wykorzystuje, że nadchodzi sezon i podnosi ceny produktów, a ja właśnie planuje oszczędzić w tym roku i już teraz szukam jakieś dobrej kosiarki wink Znacie sklep, gdzie można kupić naprawdę dobrej jakości kosiarkę lub nawet traktorek, bo mam sporą działkę?

Re: Przymiarki na wiosnę.. czas myśleć o swoim ogródku!

Noo nie poniosło Cię trochę? smile Zakupy wcześniej zakupami, ale ja dziś co godzinę odśnieżałem i końca nie widać hehe

Wiem, że zima ostra w tym roku tongue ale jestem też niecierpliwy i sobie odłożę zakupiony gadżet do garażu i będę cierpliwie czekał, aż przyjdzie wiosna wink

Jeśli chcesz kupić dobrą kosę spalinową to wybór jest tylko jeden:  agrotech-poznan.com.pl/kosy-spalinowe.html masz tam pięknie opisane trwałe i niezawodne kosy spalinowe firmy Husqvarna i zdecydowanie są to jedne z najlepszych modeli kos spalinowych na rynku wink 

Dziękuję za link, jednak kosa jest mi nie do końca potrzebna wink wolałbym coś przy czym mógłbym się mniej pomęczyć… jednak lata lecą i coraz bardziej męczy mnie koszenie, szczególnie ze tak jak muwilem mam wielki obszar do pielęgnacji

Oj oj, jak męczy Cię nawet koszenie to koniecznie powinieneś zmienić nawyki życiowe i trochę się rozruszać, wiek to nie wymówka.

W takim wypadku może sprawdź to: agrotech-poznan.com.pl/kosiarka-automatyczna-automower.html  pod tym linkiem masz prawdziwy bajer, kosiarki automatyczne wink Ich praca jest pełni zautomatyzowana i nie wymaga nadzoru. Mój znajomy zamówił taką i ma nielichą radość, że kosiarka sama pracuje, a on może dla odmiany posiedzieć i wypocząć wink

dziękuję, ale jednak wolałbym klasyczny traktorek do koszenia..

No to po raz kolejny… agrotech-poznan.com.pl/traktorki.html są i traktorki. Na stronce jest w pełni rozpisana ich oferta wink Dużo z nich ma dodatkowe opcje, takie jak przycinanie wyłącznie wierzchniej warstwy trawnika.

No to wygląda bardzo zachęcająco wink Dziękuje za pomoc i sugestie co do zakupu