Topic: Jak zakryć brzydką ścianę?

Dzień dobry. Mam w kuchni dosyć brzydką ścianę i chciałabym ją zakryć. Malowanie nie pomaga, tapet nie lubię, a płytki i kafelki mi się wydają takie nieładne i kiczowate, więc nie chciałabym ich więcej używać. W jednym pomieszczeniu w domu już zdecydowanie wystarczą, więcej nie chce. Jak mogę to zrobić? Co mi polecicie, żeby zakryć tę ścianę, ale też żeby zrobić z tego może jakąś dekorację?

Re: Jak zakryć brzydką ścianę?

Cześć. Ja ze swojej strony polecam panele ścienne szklane. Myślę, że w tej sytuacji sprawdzą się naprawdę świetnie. Jeśli chodzi o zakrycie ściany, to zależenie od tego, jaki wzór sobie wybierzesz, mogą ją zakryć całkowicie. No i ozdoba też będzie świetna. I pamiętaj, że niektóre firmy mają taką usługę, że możesz sama sobie wybrać wzór, który Ci nadrukują. Na przykład jakiś obrazek albo zdjęcie, które sama zrobiłaś.

O czymś takim to nie słyszałam! Poszperałam już sobie w internecie i rzeczywiście widzę, że takie panele wyglądają naprawdę świetnie. Nie tylko w takich miejscach, ale zamiast płytek w kuchni lub łazience. Super sprawa, szkoda, że wcześniej o tym nie wiedziałam, inaczej w zupełnie inną stronę poszedłby remont mojej łazienki i kuchni i pozbyłambym się tych okropnych płytek, które tam są powciskane. W każdym razie serdecznie dziękuję za ten pomysł i inspirację!

Nie ma problemu. Powodzenia w zakrywaniu ściany!