Topic: Catering dietetyczny Poznań

Cześć, czy ktoś korzystał z dietetycznego cateringu w Poznaniu? Bardzo mi zależy, żeby to była sprawdzona firma, która dowozi we wczesnych godzinach.

Re: Catering dietetyczny Poznań

Ja od kilku tygodni zamawiam tutaj: cookingcatering.pl/catering-w-poznaniu/, ekspertem nie jestem, bo to jeszcze za mało czasu, ale nie spodziewałem się, że takie to jest wygodne i dobre rozwiązanie. smile Nie myśle już o tym "co zjem dziś na obiad" i nie przeszukuję miliona stron marnując przy tym czas, żeby wyszukać jakiś fajny przepis czy restauracje, tylko mam swoje pudełeczko, przedkładam na talerz i cieszę się każdym kęsem smile Samo to, że nie muszę się już zajmować gotowaniem dało mi tyle czasu, że zapisałem się na kurs językowy big_smile wiadomo, że trochę więcej mnie to kosztuje, ale nie zmieniłbym decyzji i zamierzam koontynuować zamawianie przynajmniej przez kilka miesięcy, potem zdecyduję.

Ja nie wiem dlaczego ludzie się tak zachwycają cateringiem tongue To takie trochę pójście na łatwiznę i bardziej widzę to jako ograniczenie decyzji, no bo jak się zamówiło na przykład na cały miesiąc, to potem trzeba zjeść to co dają. Może ja za bardzo lubię gotować, żeby mi się to spodobało. Z drugiej strony męczyłam się kiedy przeszłam na dietę i musiałam ściśle trzymać się danych produktów, wiec może taki catering sprawdza się przy dietach, a nie przy codziennym życiu (piszę tu o ludziach którzy kochają gotować tongue )

Mnie też na początku brakowało gotowania, ale przyzyczaiłem się i zobaczyłem ile taki catering ma plusów i najważniejszymi z nich są PEWNOŚĆ, że masz co zjeść i jest to już gotowe i czas który się zyskuje. Wiadomo że to nie rozwiązanie dla każdego, ale zawsze można spróbować. Jeśli chodzi o catering Poznan ma bardzo rozbudowaną ofertę, ale szczególnie mogę polecić usługi Cooking smile