Topic: Jakie płytki ceramiczne?

Hej Wam! W końcu urządzamy swoje gniazdko z moim Ukochanym i mamy dylemat (tzn. głównie ja, bo jemu jest obojętne tongue) Jakie wybrać płytki ceramiczne do łazienki. Szukam czegoś w delikatnym stylu, ale przy tym, żeby były eleganckie i gustowne. Czy możecie pomóc mi podjąć decyzje i wysłać swoje propozycje? Pozdrawiam!

Re: Jakie płytki ceramiczne?

Jeśli chodzi o płytki, glazurę itp. to faktycznie czasem ciężko się zdecydować. Osobiście wybrałbym coś ze stronki e-budujemy.pl/plytki_ceramiczne_gres_glazura_klinkier,185k Polecam, bo można wybrać naprawdę bardzo fajnych wzorów.

Ahhh, skąd ja znam ten dylemat, u mnie stanęło na tym, że tyle kombinowałam, że w końcu nic nie kupiłam.

Również polecam e-budujemy.pl , jakiś czas temu kupowaliśmy tam Tubądzin Alabastrino i jesteśmy szczerze zachwyceni tym jak się prezentują. Początkowo byłem sceptycznie nastawiony (wolę sklepy stacjonarne) ale jak zobaczyłem efekt finalny to byłem już zachwycony.

Skoro tak polecacie.. chyba się skuszę. Szczególnie, że faktycznie piękne płytki. Jakiś czas temu kupiłam umywalkę firmy Cersanit i myślę, że już wiem, z którymi płytkami będzie się najlepiej komponowała wink Serdecznie dziękuję za pomoc i do napisania! wink