Topic: Jakie płytki ceramiczne?

Hej Wam! W końcu urządzamy swoje gniazdko z moim Ukochanym i mamy dylemat (tzn. głównie ja, bo jemu jest obojętne tongue) Jakie wybrać płytki ceramiczne do łazienki. Szukam czegoś w delikatnym stylu, ale przy tym, żeby były eleganckie i gustowne. Czy możecie pomóc mi podjąć decyzje i wysłać swoje propozycje? Pozdrawiam!

Re: Jakie płytki ceramiczne?

Jeśli chodzi o płytki, glazurę itp. to faktycznie czasem ciężko się zdecydować. Osobiście wybrałbym coś ze stronki e-budujemy.pl/plytki_ceramiczne_gres_glazura_klinkier,185k Polecam, bo można wybrać naprawdę bardzo fajnych wzorów.

Re: Jakie płytki ceramiczne?

Ahhh, skąd ja znam ten dylemat, u mnie stanęło na tym, że tyle kombinowałam, że w końcu nic nie kupiłam.

Re: Jakie płytki ceramiczne?

Również polecam e-budujemy.pl , jakiś czas temu kupowaliśmy tam Tubądzin Alabastrino i jesteśmy szczerze zachwyceni tym jak się prezentują. Początkowo byłem sceptycznie nastawiony (wolę sklepy stacjonarne) ale jak zobaczyłem efekt finalny to byłem już zachwycony.

Re: Jakie płytki ceramiczne?

Skoro tak polecacie.. chyba się skuszę. Szczególnie, że faktycznie piękne płytki. Jakiś czas temu kupiłam umywalkę firmy Cersanit i myślę, że już wiem, z którymi płytkami będzie się najlepiej komponowała wink Serdecznie dziękuję za pomoc i do napisania! wink