Topic: Prezent dla chłopaka - naklejka na ścianę

Cześć, wymyśliłam, że kupię mojemu chłopakowi na urodziny naklejkę na ścianę. On bardzo lubi motoryzację, więc chcę znaleźć jakieś fajne motywy z autami. Możecie mi polecić jaką stronę, żebym nie zbankrutowała przy tym prezencie? Myślicie, że to fajny pomysł na prezent dla faceta?

Re: Prezent dla chłopaka - naklejka na ścianę

Ciężko powiedzieć, czy akurat twojemu chłopakowi dana naklejka się spodoba, ale zobacz sobie na tej stronie studio-dekoracji.com.pl/5-naklejki-scienne, widziałem tam kilka ciekawych aut. Każdy cieszy się z czego innego, ważne jest też, żeby pamiętać, że liczy się gest. On też pewnie nie zawsze w 100% trafi w twój gust kupując ci prezent big_smile

Ja sam podpowiedziałem mojej dziewczynie, że mi się takie rzeczy podobają, ale ona zamiast naklejki kupiła mi szablony na ściany i okazało się, że mieliśmy przy tym dużo zabawy, bo razem malowaliśmy smile Zajęło to trochę czasu i nie wyszło idealnie, ale mi się podoba. Dla niej planuję kupić jakiś szablon z cytatem, tylko delikatnie badam teren, bo nie wiem co to ma być za cytat.

Wooooow, ale super pomysł! Ja się od miesiąca zastanawiam co kupić chłopakowi na urodziny i wszystko wydaje mi się bez sensu ale taka naklejka jest super! Teraz będę miała problem, bo tyle wzorów mi się podoba, a który mam wybrać?! Mój chłopak nie ma też fioła na punkcie aut, więc będę musiała kupić coś na ślepo i mieć nadzieję, że mu się spodoba big_smile

Mi by się taka naklejka nie spodobała tongue Ale także podłapię pomysł i na święta sprezentuje jakiś motyw kwiatowy mojej lubej wink Myślę, że większości dziewczyn to się podoba nie?