Topic: Wykończenie mieszkania. Gniazda.

Dzień dobry. Szukałam czegoś do mieszkania, jakichś części do wykończenia elektryki. Gniazdek, włączników, ale kompletnie się na tym nie znam. Znajomy mi polecał produkty firmy Legrand, ale sama nie wiem. Niby fajne, tanie, ładnie wygląda. A co Wy sądzicie? Mam zamiawać, kupować, dawać do montażu?

Re: Wykończenie mieszkania. Gniazda.

No pewnie. TO bardzo dobra firma, na pewno warto skorzystać z rad znajomego. Oprórcz tego zwróciłbym jeszcze uwagę na gniazdka Simon. Też fajnie wyapdają cenowo i jakościowo. Także fajnie, sam też korzystam.

A patrzyła Pani na ofertę gniazdek elektrycznych Berker? One też są całkiem ciekawe, montuje je swoim klientom, a bublu nie polceam. Łatwo się je omntuje chyba nawet Pani by dała radę, elektryka wzywać nie trzebam bo takie to proste. W razie czego mogę tu nawet na forum wytłumaczyć wszystko jak podłączyć.

Dziękuję za wszelką pomoc. Teraz już wiem, co kupować, a może nawet o samodzielny montaż się pokuszę. Ale to jeszcze zobaczę, jak mi to już przyślą do domu. Jeszcze raz dziękuję. smile

Nie ma sprawy, my tu zawsze na forum chętni do pomocy jesteśmy. Na przyszłość się polecamy.