Topic: Lampy do sklepu designerskiego

Cześć moi drodzy. Mam nietypowe pytanko: jestem odpowiedzialna za wystrój sklepu takiego hmm, z różnymi rzeczami sztuki użytkowej projektantów i chcę wybrać ładne oświetlenie sklep ma się przede wszystkim prezentować wink Potrzebuję i wiszących lamp i czegoś ściennego, ale tak, żeby to do siebie pasowało. No i szukam jakichś zestawów może i nie mogę za bardzo znaleźć. Macie jakieś pomysły? Będę wdzięczna i zapłacę w ciastkach smile))

Re: Lampy do sklepu designerskiego

To musisz patrzec przede wszystkim w duzych sklepach, jesli chcesz znalezcrozne elementy oswietleniapasujace do siebie. Mnie oczarowal ostatnio taki stalowy, gladki plafon nowoczesny, ktorywypatrzylamgdzies w internecie. To na pewno by pasowalo do kazdej przestrzeni, zwlaszcza ze widzialam cos takiego w sklepach juz nie raz... Ale pytanie co do brac do tego.

Re: Lampy do sklepu designerskiego

Ja myślę, że można skorzystać nowoczesnych kinkietów, one wbrew pozorom dobrze się komponują z plafonami. Zresztą te elementy pewnie będą tak rozrzucone po sklepie, że nie będzie to tak zwracać uwagi. Warto na przykład wybrać jeden rodzaj materiału, z którego to ma być zrobione i w ten sposób wybrać to i to. Chociażby aluminium szczotkowane.