Topic: czy w waszej opinii Nike Air Max nadają sie na prezent?

Siemka, nie znalazłem podobnego tematu na forum więc zdecydowalem się zalozyc nowy temat, a mianowicie, czy waszej opinii buty Nike Air Max nadają sie na prezent dla dziewczyny, co w ogole sądzicie o tych butach?

Re: czy w waszej opinii Nike Air Max nadają sie na prezent?

Wiesz co mało to romantyczne, a skąd wogóle taki pomysł, twoja dziewczyna lub bigac, biega maratony czy półmaratony?

Jako zapalona milośniczka aktywnego wypoczynku i biegania bym się cieszyła z tego prezentu, choc już mam takie buty w szafie, jeśli twoja druga połówka naprawdę chce biegac dłuzsze dystanse, to jak najbardziej przydadzą jej się buty Nike Air Max opinie zarówno sprzedawców, sportowców, jak i zwykłych miłośnkow biegania są bardzo pozytywne, wszyscy oni podkraslają ze model Sequent 3, jest tak zaprojektowany, aby zapewnic biegaczom stabilizację stopy, amortyzację i ochronę przed otarciami.

Dzieki za sugestie, biega regularnie, maratonu jeszcze nie biegała, ale wiem, ze to jej wielkie marzenie, a ile takie buty kosztują?

Tak gdzies 300-400 złotych, dokladnie nie pamiętam, wiem ze zdecydowałam się na zakup w sklepie internetowym, bo wychodziło taniej niż w sklepie stacjonarnym.

nawet doliczając przesyłkę?

Akurat przesylka przy zakupie powyzej 200 złotych była drmowa

A już jestes zdecydowany na ten model obuwia, polecam jeszcze zajrzec na https://ctxsport.com/sklep/adidas/ i zobaczy, jakie buty proponuje sklep adidas online, to tez ceniona marka, ciekawą propozycją wydają sie byc damskie buty ADIDAS EDGEBOUNCE RUNNING cena jest podobna do butow nike.

Chłopie ja bym tyle na prezent nie wydał lepiej zorganizuj romantyczna kolacje przy świecach.

Ok fajny pomysl, ale za zarezerwowanie stolika w dobrej restauracji i zjedzenie pysznej kolacji zaplacisz więcej niz za buty, więc nie mów jako o tańszej alternatywie, bo tak nie jest, a chyba nie miales na mysli zaproszenia dziewczyny na hamburgera, co?

Na kolacje przy świecach i tak ją zaproszę, zeby wręczyć praktyczny prezent z nutką romantyzmu.