Topic: Tabletki wspomagające utrzymanie skóry w dobrej kondycji. Czy ktoś stosował suplement olimp perfect skin hydro complex?

Hej dziewczyny. Pewnie nie jedna z was w średnim wieku miała problem ze skórą i chciałam się poradzić jak sobie z tym radzicie. Chciała bym żeby moja skóra nadal była sprężysta ale nie wiem jak to zrobić. Może jakieś kremy albo suplementy diety? Słyszałam też dużo o tym produkcie olimp jak w temacie. Często mam też wory pod oczami.

Re: Tabletki wspomagające utrzymanie skóry w dobrej kondycji. Czy ktoś stosował suplement olimp perfect skin hydro complex?

Wysłałam ci link na pw do oferty kolagenu w formie suplementu diety. Nie będę ci tutaj dokładnie tego opisywać bo wszystko masz na stronie ale to on głównie jest odpowiedzialny za to jak nasza skóra wygląda mimo wieku. Myślę że warto się nad tym zastanowić wink

Re: Tabletki wspomagające utrzymanie skóry w dobrej kondycji. Czy ktoś stosował suplement olimp perfect skin hydro complex?

Poszukaj sobie w internecie informacji na temat diety która wspomoże prawidłowe funkcjonowanie skóry. Moja żona stosuje taką dietę i podobno dużo lepiej rosną jej włosy i paznokcie. Na cerę nigdy nie narzekała ale mimo wszystko widzi znaczącą poprawę.

Jeżeli chodzi o olimp perfect skin hydro complex bo jest to suplement który poprawia kondycję skóry. Jak wejdziesz na http://www.aptekabezrecepty24.pl/produk … 0-kapsulek to masz tam wszystkie informacje co on zawiera i na co pomaga. Według mnie jest to fajne uzupełnienie.

Na wory pod oczami najlepiej używać arnicagel. Kiedyś znalazłam go na stronie http://www.aptekabezrecepty24.pl/produk … since15-ml i od tamtej pory cały czas używam. Łagodzi objawy zmęczonych oczu.

W takim razie wszystko już chyba wiem. Dzięki wielkie!