Topic: Rolety rzymskie z Poznania – co o nich sądzicie?

Witam. Przeglądając oferty różnego rodzaju przesłon okiennych, trafiłam na rolety rzymskie z Poznania, które wydają mi się gustowne i oryginalne. A Wy co sądzicie o tego typu przesłonach?

Re: Rolety rzymskie z Poznania – co o nich sądzicie?

Jak dla mnie, rolety rzymskie są ciekawym rozwiazaniem aranżacyjnym, jako że przy ich podnoszeniu materiał układa się w poziome fałdy. Dzięki temu tego typu rolety spełniają nie tylko funkcję użytkową ale również istotną funkcję dekoracyjną, podobnie jak firany i zasłony.

Tak, z tym, że rolety rzymskie nie nadają się raczej do biur ani urzędów. Natomiast w domach i mieszkaniach mogą stać się prawdziwą ozdobą.

No ja własnie poszukuję przesłon do mojego nowego domu, który chcę urządzić w nowoczesnym stylu. Myslicie, że rolety rzymskie będą tam pasowały?

Ja myślę, że zdecydowanie tak. Szczególnie polecam Ci te rolety rzymskie z Poznania, które zostały zaprezentowane pod linkiem https://sundeco.com.pl/PL-H13/rolety-rzymskie.html. W tej ofercie znajdują się rolety rzymskie wykonane zarówno z delikatnych tkanin ażurowych, jak i z grubszych materiałów. Myślę, że tego typu rolety pasują i do klasycznie, i do nowocześnie urządzonych domów oraz mieszkań.