Topic: Szukam firmy instalującej systemy audiowizualne do sal konferencyjnych

Cześć wszystkim. Szukam firmy instalujacej systemy audiowizualne do sal konferencyjnych ale zalezy mi na w pełni automatycznym sterowaniu i najnowocześniejszych rozwiazaniach. Miedzy innymi chciałbym zdalne sterowanie żaluzjami. Budynek firmy jest nowy wiec chyba nie powinno byc problemów z poprowadzeniem kabli i dostepem. Bardzo prosze o odpowiedzi i pozdrawiam serdecznie.

Re: Szukam firmy instalującej systemy audiowizualne do sal konferencyjnych

Polecam firmę http://www.providio.pl/ która działa już od wielu lat i zawsze oferuje najlepsze rozwiązania i dobre ceny. W szybko rozwijającej się branzy jaką są systemy audiowizualne istotne jest nie tylko zamontowanie nowoczesnych urzadzen ale swiadomosc ze za jakis czas będą mogły wymagać upgradowania. Przemyślane zaprojektowanie systemów to moim zdaniem klucz żeby wszystko działało sprawnie i bezproblemowo. Pozdrawiam.

Ja też zamawiałem system do sali konferencyjnej z Providio i nie mogę powiedzieć złego słowa. Urzadzenia są bezawaryjne, a programy intuicyjne w obsłudze. Co również bardzo cenię to wysoka kultura pracy takich elementów jak zasłony na okna - są ciche, nic nie skrzypi ani nie trzeszczy. Są to detale na które warto zwrócić uwagę bo rzutują na wizerunek firmy. Byłem kiedyś na rozmowach w pewnym biurze we Wrocławiu, jak zobaczyłem ich salę konferencyjną to aż się przeżegnałem tongue.

Tak, wiem co masz na myśli. Też miałem wątpliwą przyjemność prowadzenia negocjacji w tak starej salce że aż strach. Dzięki za polecenie firmy i pozdrawiam.

A czy mógłbym prosić o coś konkretniejszego niz stronka? Numer telefonu by się rpzydał albo adres chociaż. Jestem konserwatywny w tych sprawach i wolę się spotkać, pogadać zamiast pisania maili. Dzięki.

Wszystkie informacje są na tej stronie: http://www.providio.pl/kontakt.php. Również jestem konserwatywny ale jeśli poczytasz o firmie na stronie i wczesniej zapoznasz sie z ofertą to zaoszczedzisz sobie czasu i bedziesz mogl lepiej przygotowac ewentualne pytania. Wiem dobrze o co chodzi bo nie mogłem się długo przekonać do szukania firm i podwykonawców tą drogą ale koniec końców okazało się że mogę szybko dotrzeć do wszystkich potrzebnych informacji i mieć oczywiście o wiele wiekszy wybór, pzdr.