Topic: Czy są jakieś tanie opony motocyklowe w które warto inwestować?

Czeka nas wymiana ogumienia w obu motocyklach – małżonka i moim. Mieliśmy ostatnio trochę wydatków i teraz pojawia się kolejny więc kusi nas żeby odrobinę zaoszczędzić. Nie chodzi o oszczędzanie na bezpieczeństwie bo opony muszą być porządne jednakże może uda się je kupić taniej i w porządnej jakości? Jak myślicie?

Re: Czy są jakieś tanie opony motocyklowe w które warto inwestować?

Na pewno można szukać, ja bym się skoncentrował jednak na sklepach internetowych. Czasami jest markowe wyposażenie dla motocykli w bardzo okazyjnych cenach i to jest na pewno dla Was jakaś opcja.

Szukaj przecen zarówno w punktach stacjonarnych jak też w sklepach online. Ja robię taki myk, że opony na dany sezon zawsze zamawiam wtedy gdy z racji pory roku są najtańsze.

Hehe, robię dokładnie tak samo big_smile Poza tym zgodzę się z przedmówcami – są sensowne okazje w internecie i nie tylko ale trzeba ich cierpliwie poszukać i wyczekać moment.

Jeśli mogłabym coś konkretnie polecić to sama zamawiam stąd - http://www.motocyklowysklep24.pl/opony- … _1022.html. Nie mam żadnych uwag odnośnie jakości. To są naprawdę tanie opony motocyklowe a równocześnie solidne i pełnowartościowe. Znam kilka osób które tam kupują i wszyscy są zadowoleni.

W necie najprędzej znajdziesz sensowne propozycje ale to raczej dla nikogo nie powinno być specjalnym zaskoczeniem. Jak chciałem kufer na swojego krążownika kupić to też tak zamówiłem.

Koszt kupna opon czasami mocno pikuje w górę ale zazwyczaj wtedy jak się nie potrafi kupować z głową. Jak dobrze poszukasz zawsze znajdziesz dobrze i tanio a motocykl będzie śmigał elegancko.