Topic: Wybieram się do Żywca, polecacie jakieś noclegi?

Witajcie, chciałabym zapytać o jakieś noclegi w Żywcu, planuje wyjazd na wakacje, w grupą znajomych i szukam tanich kwater, może domku. Macie jakieś sprawdzone adresy, które polecacie z czystym sumieniem?

Re: Wybieram się do Żywca, polecacie jakieś noclegi?

Wiesz co? Nie byłam co prawda w Żywcu, ale niedawno znalazłąm genialne noclegi za półdarmo, weszłam na Super Wczasy, taką witrynę na której ludzie ogłaszają swoje oferty, noclegi w kwaterach itp. Sprawdź Żywiec.

Jak Cie interesuje tani hotel, to mógłbym ci polecić fajne miejsce.

Hotel to raczej jest poza zasięgiem mojego portfela.

O, jak ja ci zazdroszcze, uwielbiam Żywiec noclegi można znaleźć w sieci, nie wystarczy, jak sobie wpiszesz pytanie do Googli?

Próbowałam ale same nieciekawe oferty mi wyskakują, drogie i w ogóle, a ja nie mam za bardzo funduszy, moi znajomi też średnio.

No mówię ci zajrzy sobie na tę stronę, znajdziesz spokojnie jakieś fajne noclegi w Żywcu, sama tam nie byłam, ale spróbuj, zobacz http://super-wczasy.pl/noclegi/zywiec. Jak na mnie to naprawdę są atrakcyjne ceny, spokojnie sobie coś z tego wybierzesz.

Masz rację, chyba nie będę szukać gdzie indziej, tu są niedrogie noclegi. Dzięki. wink

Spoko. wink Nie ma za co.

Już sobie zaklepałam miejsce, dzięki raz jeszcze.

Widzisz? Mówiłam, ze tam coś znajdziesz. smile