Topic: Budowa magazynu na zboże – niecodzienne projekty

Cześć wam wszystkim. Nie mam pojęcia w jaki sposób wykonać magazyn na zboże. Chciałem wykonać coś bardziej nowoczesnego, bo w końcu co jak co, ale wieś musi być zmodernizowana. Czy ktokolwiek z was drodzy forumowicze miał w planach lub budował coś takiego? Będzie mi niezmiernie przyjemnie za wszelkie możliwe podpowiedzi z waszej strony, oczywiście poważne.

Re: Budowa magazynu na zboże – niecodzienne projekty

Cześć. Jeśli dobrze rozumiem chodzi ci o silosy? A czegoś takiego nie można gdzies kupić? Czy chodzi o taką stodołę czy pomieszczenie gdzie można by było przechowywać ziarna. Nie bardzo się orientuję.

Witam serdecznie. Wydaje mi się, że wiele firm jest obecnie w stanie wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i jeśli zatrudnisz jakąś to odpowiednio dostosują się do twojej wizji. Jestem zdania, że technologia tak poszła na przód, że starodawne silosy można zastąpić czymś nowocześniejszym. Życzę ci powiedzenia w szukaniu dobrej firmy i szybkiej realizacji planu budowy magazynu. Pozdrawiam

Cześć. Moim zdaniem budowa magazynu na zboże może odbywać się tańszym kosztem. Podpowiedzią mogą okazać się konstrukcje metalowe, które stosowane są przez większość nowoczesnych firm. Myślę, że ta oferta Cię z pewnością zainteresuje http://solidhale.pl/oferta/indywidualne … -do-zboza/. Według mnie konstrukcje metalowe to znakomite rozwiązanie także dla rolników, którzy poszukują tańszej alternatywy. Błędne jest myślenie, przynajmniej według mnie, że takie konstrukcje nadają się tylko do produkowania wielkich hal przemysłowych i magazynowych. Ja tam uważam, że coś takiego z powodzeniem może też funkcjonować na wsi. Pozdrawiam

Witajcie. Powiem dość krótko dobra firma, będzie w stanie rozwiać wszelkie wątpliwości. Wiele osób nie tylko z otoczenia, ale także z wirtualnego świata poleca firmę solidhale.pl. Sam przejrzałem ofertę i zapowiada się bardzo dobrze. Pozostawiłem namiar, zostawiam to do rozważenia przez założyciela tematu, myślę, że odrobinkę pomogłem. pa