Topic: Auto komis

Witam, zakłądam na forum nowy wątek, bo licze ze mi pomożecie. Chciałbym zamienic soje 12 letnie auto na cos zdecydowanie młodszego. Mam 12 letniego opla astre, chciałbym teraz cos powyzej 2009 rocznika. Bede nim jeździł tylko na co dzień po miescie wiec moc silnika nie gra az tak wielkiej roli. Mysle o Chevrolecie Aveo sedan, albo Renault Thalia. Co myslicie o tych modelach? I czy  Znacie jakis sprawdzony komis w okolicach Katowic?

Re: Auto komis

Jesli chodzi o sedany to szukaj co najmniej kompaktów, kompakty sa lepsze na takie trasyc ze wzgledu na wygłuszenie i tłumienie

Fiat bravo – to by był mój wybór, ma bardzo malo awaryjny silnik   

Obawiam sie, ze chyba troche za mały bo mam rodzine i dziecko małe, musze przewozić codziennie wózek. Ogolnie jest duzo ciekawych aut w kombi ale z gory je odrzucilem bo wiekszosc mojego jeżdżenia  to krótkie odcinki w mieście

Przede wszystkim deaslom korki i jazda po miescie nie za bardzo służą. A co myslisz o Fenault megane albo VW Golf? Jest ogólnie w Katowicach skup aut bardzo solidny , słyszalem same dobre opinie na jego temat.

Bardzo dobrze, ze je z góry odrzucasz! smile a generalnie jest sporo na Slasku auto skupów, w Katowicach jest wlasnie jeden z punktow takiego renomowanego, bardzo fajnego naprawde. Akurat moge ci podac stronke gdzie znajdziesz wiecej informaci na temat tego skupu: skup-samochodow-slask.pl, może ktoś jeszcze będzie zainteresowany wink Pozdrawiam!!