Topic: Wyzwania zdrowej kuchni ekologicznej

Ostatnio namówiłam męża, żebyśmy zdecydowali się na używanie składników ekologicznych. Chciałam wprowadzać te zmiany stopniowo, ponieważ nie znam się za bardzo na tej dziedzinie. Nigdy nie miałam z nią styczności. Ale mój mąż oszalał na punkcie ekologiczności. Sprawdza każdy składnik, który używam, jeśli nie jest pochodzenia ekologicznego oddaje sąsiadom. Poza tym ma bardzo specyficzny smak i zwykłe dania go nie przekonują. Bardzo proszę o pomoc! Powiedźcie mi jak poradzić sobie z wyzwaniami zdrowej kuchni ekologicznej? Chodzi mi przede wszystkim o nieelementarne produkty

Re: Wyzwania zdrowej kuchni ekologicznej

Hahaha, mój mistrz.

A jakie najbardziej Cię interesują? Ja największy problem miałam z odnalezieniem suszonych owoców. Kiedyś wszystkie wydawały mi się zdrowe, bio i w ogólne. Jednak im bardziej zagłębiam się w temat, tym bardziej się dziwiłam. Teraz łatwiej przychodzi mi odnalezienie produktów bio.

Chodzi mi głównie o przyprawy, ale nie pogardziłabym wskazówką, gdzie odnaleźć te suszone owoce, szczególnie morele, które były przysmakiem mojego męża, zanim wkroczyliśmy na nową drogę odżywiania.

Jasne, podam Ci linki, z których zawsze zamawiam. Morele odnajdziesz pod adresem ekoaleja.eu/-bakalie/4058-morele-suszone-bio-400-g-bio-planet-5907814664501.html, są przepyszne i wcinam je kilogramami. Natomiast jeśli chodzi o przyprawy nie jestem takim znawcą, ale moja koleżanka, które jest bardzo zakręcona w temacie gotowania potwierdziła, że ten sklep ma najszerszą ofertę. Dlatego skorzystaj z zakładki ekoaleja.eu/304-przyprawy-bio, a nawet Twój mąż będzie zadowolony smile

Dobrze, że nie każe Ci czyścić domu ekologicznymi środkami i robić prania wyłącznie w biodetergentach …

Kto powiedział, że nie? sad 

Hahahaha, naprawdę? No to masz babo placek

Jak to czytam, od razu przypomina mi się moja nastoletnia córka, która przechodziła przez okres buntu. Właśnie wtedy zakazała nam w domu używania nieekologicznych produktów, nawet do sprzątania. Wypróbuj produkty ze strony ekoaleja.eu/345-pranie, mąż będzie zachwycony, a Ty zrobisz wszystkie zakupy w jednym miejscu

Dziękuje Wam bardzo, naprawdę nie sądziłam, że aż taką pomoc otrzymam