Topic: Modne torebki

Hej! Czy są tu może jakies miłośniczek damskich torebek? Chciałabym pogadać o nich, o tym jakie są teraz modne, czy lubicie duże, czy małe, na krótkim czy długim pasku, jednokolorowe lub wzorzyste itd. Sa chętne? smile))

Re: Modne torebki

Ja mam jedną ulubioną markę. Od lat zbieram torebki z kolekcji Love Moschino. Jakoś mi się jeszcze nie znudziły i nie ukrywam, że gdziekolwiek i którąkolwiek  wezmę – zawsze wpadnie komus w oko. Bo rzeczywiscie przyciągają wzrok oryginalnością. A ja nie przepadam za jednokolorowymi – wolę takie, które mają oryginalny wzór Do tego jeszcze są bardzo wytrzymałe, a ja często nosze w nich wiele „potrzebnych” przedmiotów.

Znam, znam je wink Znalazłam coś takiego w Loretti Boutique – polecam to miejsce, jeśli ktoś będzie szukał ciekawych pomysłów czy na dodatki czy stylowych ciuchów smile

Oj ja też uwielbiam torebki. Ja z kolei mam słabość do torebek Liu Jo, zwłaszcza tych najmniejszych, kopertówek. Zresztą, co ja gadam - nie tylko do samych torebek tej marki – ogólnie lubie ciuchy i buty, które produkuje. A do tego butiku możesz podac jakąs strone?

Jasne, wejdź może sobie tu: loretti.pl/ Masz tam zakładki brandowe, wiec bez problemu znajdziesz swoją ulubiona Liu Jo, bo tez ją mają smile Ale akurat Cie rozumiem – ja tez ją lubię i też lubię Love Moschino. Sa w czołówce moich ulubionych. Osobiscie bardzo lubię większe torby, bo zawsze ma tysiąc rzeczy do wzięcia smile Na szczęście takie też produkują smile