Topic: Korzystając z ostatnich dni wakacji

Cześć wszystkim użytkownikom forum. Tak się właśnie zastanawiam, czy byłoby to rozsądne, aby nieco skorzystać z tych ostatnich dni lata i jesieni nieco inaczej. Uznałam, że nie pojadę latem na wakacje, bo akurat mieliśmy w pracy dużo zleceń, trzeba było wszystko ogarnąć, więc jesienią będę wypoczywała. Chciałam wyjechać na kilka dni, żeby troszkę odpocząć, czy wiecie może gdzie można wyjechać, aby troszkę skorzystać z tego i nie przepłacić przy okazji?

Re: Korzystając z ostatnich dni wakacji

Witaj. Wiele osób tak robi, że odkłada swój urlop na jesień, bo to wygodniejsze i tańsze. Wygoda oczywiście pod względem tego, że nie ma takiego tłoku. Wszystko też zależy od warunków pogodowych, bo jak ma cały tydzień padać to nie ma sensu wyjeżdżać, ale jak ma być ładniej jak latem to polecam wszystkim.

Witajcie. Ja tam uwielbiam jesień i górskie wyprawy. W sumie latem jeżdżę nad morzem, ale rekompensuje sobie tłok jesiennymi wyprawami w góry, gdzie wcale nie jest drogo i nie ma tylu chętnych big_smile Najważniejsze to znaleźć odpowiedni nocleg bo jak jedziesz na spontana to może być problem. Pamiętam kiedyś tak pojechaliśmy z ekipą ze studiów, nie znaleźliśmy żadnego noclegu, spaliśmy w lesie w samochodzie. Później znajomy gdzieś znalazł rodzinę, co wynajęła nam na 3 dni pokój u siebie w domu.

Spontaniczne wyjazdy są w sumie najbardziej ekscytujące. Ja tam bym każdemu polecił. Przecież domki w górach można znaleźć będąc już na miejscu. Teraz są smartfony, internet i łatwiej jest zobaczyć co gdzie się znajduje, tym bardziej że nawigacja poprowadzi. Kiedyś to był dopiero problem, żeby zorganizować sobie wakacje, zwłaszcza po sezonie.

Witam. Masz rację kiedyś było dużo trudniej. Jeśli mam coś konkretnego polecać to radziłabym zajrzeć sobie na tę stronkę domkizdusza.pl. Tam są ładne domki do wynajęcia w górach. Teren bardzo ładny, domki dobrze wyposażone, z klimatem typowo domowym, ceny też do zaakceptowania. Na jesienną wyprawę super. Gdybym miała urlop we wrześniu chyba bym sama się skusiła.