Topic: Dobre pomysły na niedrogie wakacje.

Witam, chciałbym pojechać na wakacje, które przede wszystkim będą tanie. Mam pieniądze, ale uważam że wydawanie wszystkich oszczędności to gruba przesada. Wiem, ze są osoby, które podróżują tanio i całkiem dobrze takie wakacje wspominają Często taniej w cale nie znaczy gorzej, może mi ktoś coś doradzi.

Re: Dobre pomysły na niedrogie wakacje.

Całkiem tanio wychodzi Ustronie Morskie pole namiotowe nie kosztuje dużo. Musisz mieć tylko swój namiot, karimatę i śpiwór. Możesz sam gotować to nie zapłacisz tak dużo za jedzenie. W sumie to koszty takiego gotowania są porównywalne z tymi w domu.

Jeżeli nie chcesz przepłacić to wybierz kemping U Benia. Ceny są dużo niższe niż u konkurencji. Możesz sobie porównać, a standard jest bardzo wysoki. Blisko plaża, wystarczy parę kroków i możesz podziwiać fale.

Możesz podróżować autostopem i spać na cauchsurfingu. To ci wyjdzie najtaniej. Zapłacisz tylko za jedzenie i dodatkowe atrakcje. Możesz też stać się freeganem, to za jedzenie też nie zapłacisz tongue Będziesz mieć same oszczędności wink

haha, ajsne, ale chyba ni zdecydują się na taki hardkor, chodziło mi raczej o jakiś tani kemping tak jak proponowały koleżanki.