Topic: Znacie jakiegoś dobrego psychologa dla młodzieży?

Cześć nie wiem od czego zacząć ale może po kolei, mój dorastający syn popadł w złe towarzystwo a wszystko zaczęło się od wtedy, gdy rozstawliśmy się z mężem. Syn opuścił się w nauce, nie słucha mnie, chadza własnymi ścieżkami, nie wiem skąd ma pieniadze. Boje się o niego. Znacie jakiegos dobrego psychologa dal młodziezy?

Re: Znacie jakiegoś dobrego psychologa dla młodzieży?

to normalne, ze syn przezywa Wasze rozstanie, to do tego wszyskiego dochodzi jeszcze bunt przeciw calemu swiatu, jeśli masz kontakt z mężem to porozmawiaj z nim i wspólnie z młodym udajcie się do specjalisty, polecam renomowany gabinet psychologiczny Warszawa to miasto, gdzie przyjmuje doswiadczona pani psycholog, która po dogłębnym wywiadzie i specjalnych testach psychologicznych postawi właściwą diagnozę i zaleci dalsze kroki. Kto wie, może terapię rodzinną albo indywidualną.

Oj kobiety kobiety, jak zwykle ze wszystkim przesadzacie i wszędzie widzicie problem. Chłopak na pewno sam z tego wyrosnie.

Myślę że chłopak się rzeczywiście buntuje, ale jeśli głowną przyczyna jest waszrozwód, to rzeczywiście najlepiej pójść na wspólną terapię rodzinną w Warszawie jest CRO ATENA, gdzie przez 6 dni w tygodniu od rana do wieczora rodziny i nie tylko mogą liczyć na kompleksową pomoc psychologiczną.