Topic: Kwiaty jako niespodzianka

Chciałbym zaskoczyć żonę z okazji zbliżającej się rocznicy i wysłać jej do pracy kuriera z ogromnym bukietem kwiatów. W związku z tym ma 2 pytania. Pierwsze do pań – czy chciałybyście dostać taką niespodziankę w miejscu pracy, czy raczej to jest lekka przesada? Drugie do panów – czy znacie jakąś kwiaciarnie wysyłkową w Warszawie, która by się podjęła tego typu zamówienia w przyszłym tygodniu.

Re: Kwiaty jako niespodzianka

To ja mogę w sumie spróbować odpowiedzieć na twoje drugie pytanie. Co jakiś czas zamawiam na różne okazje kwiaty z dostawą także potrzebna mi była jakaś sprawdzona firma z opcją szybkiego dostarczania na terenie miasta. No i znalazłem firmę Kwiatomat. Jest u nich dużo różnych gatunków i połączeń do wyboru, a ich kurierzy są całkiem szybcy. Już kilka razy zamawiałem od nich kwiaty do Warszawy i nie spotkałem się z ani jedną nieścisłością.

Ja z kolei w sprawie pierwszego pana pytania. Jako kobieta, jakby mi mąż zafundował kwiaty z dostawą w warszawskim oddziale naszej firmy (jesteśmy ze Szczecina), raczej poczułabym się bardzo miło bo wiadomo, wszystkie koleżanki z biura by zazdrościły big_smile Może brzmi śmiesznie ale to jest chyba najważniejsze w takich niespodziankach w miejscu pracy

Też bym się ucieszyła jakby mój mąż mi zrobił taką niespodzianke na rocznice. To chyba nawet jest fajniejsze niż tak po prostu dostać bukiet kwiatów po powrocie do domu. I raczej nikt się czegoś takiego nie spodziewa.

Mi tam byłoby strasznie głupio jakbym musiała przy wszystkich odbierać górę kwiatów….

Wiesz, to chyba zależy w dużej mierze od charakteru. Osoby introwertyczne mogą się czuć zażenowane, ale jeśli ona jest towarzyska, to powinna zareagować jak najbardziej pozytywnie. Znasz swoją żonę, więc powinieneś wiedzieć najlepiej smile