Topic: Szukam tanich turnusów rehabilitacyjnych.

Witam, szukam okazji do taniego wyjazdu na dobry turnus rehabilitacyjny. Wiecie coś może o atrakcyjnych miejscach, gdzie można by się nieco zdrowotnie podciągnąć? Polecacie jakieś ośrodki, placówki?

Re: Szukam tanich turnusów rehabilitacyjnych.

Ja znam jedno fajne miejsce, tylko nie wiem, gdzie na taki turnus rehabilitacyjny chcesz pojechać, wiesz – typu góry lub Mazury. wink Bo niektórzy mają swoje ulubione miejsca, wolą np. w wolnych chwilach leżeć na plaży albo dla odmiany wędrować po lasach i grzybów szukać.

Wiesz, obojętnie, byle to było niedrogie miejsce i dało się tam naładować akumulatory, odpocząć. Lubię i góry i morze, Mazury też nei brzmią źle, naprawdę wszystko mi jedno, cokolwiek polecicie, byle miało ręce i nogi.

Skoro tak, to ja ci polecam bardzo elegancki, dobrze prowadzony ośrodek rehabilitacyjny nad morzem, Klinika RCV, sam szyk i kultura, jak mawia mój syn. wink A na poważnie masz tam profesjonalnych fizjoterapeutów, porządnych konsultantów od diety, jeśli masz takie potrzeby, lekarz, personel po-mocniczy – kompleksowa opieka i do tego bardzo kompetentna. Byłam tam już ze 3 razy i na pewno jeszcze nie raz wrócę, warto.

No dobrze, a co to za miejsce? Jak się nazywa? smile

A nie napisałam? O matko, ale ze mnie gapa, zaraz ci znajdę całą nazwę, bo ona troche obcojęzyczna jest, zaraz.. gdzieś to mam w komputerze, chwilka, dobrze? smile Przepraszam za gapiostwo, to chyba już starość normalnie. wink

Jaka starość, skoro komputer masz i na dodatek go obsługujesz. wink

Trochę potrwało, zanim nauczyłam się to-to lubić i obsługiwać. wink Ale póki pamiętam – Klinika Re-habilis Kolumna Vertebralis, to w pobliżu Gdańska jest, jakbyś szukał na mapach. W takiej łądnie nazywającej się miejscowości, Przyjaźń. Pięknie tam jest, wiesz?

Pięknie, potwierdzam. Byłem, widziałem, odpocząłem, zareperowałem zdrowie. smile

O, widzisz, to już dwa głosy za tym miejscem, czyli coś w tym jest.

Bywałem w róznyh miejscach, ale to naprawdę jest niezłe.

No sprawdzę, zobaczę, jak w sieci to wygląda, dziękuę i zdrowia wam życzę. smile

Wzajemnie!