Topic: Potrzebne tymczasowe blaszane ogrodzenie na budowę

Gdzie dostanę we Wrocławiu wytrzymałe ogrodzenie na budowę z jakiejś estetycznej blachy?

Re: Potrzebne tymczasowe blaszane ogrodzenie na budowę

Z tego co wiem takimi rzeczami zajmuje się producent ogrodzeń Dru Mar. Oferują niskie ceny i bardzo dobrą jakość. Ode mnie z rodziny zamawiali ogrodzenie dla firmy, a nawet do prywatnych posesji. Pięknie i solidnie to wszystko wygląda, więc można się śmiało decydować. Jakbyś miał problemy ze znalezieniem strony to wysyłam link drumar.pl/ogrodzenia_budowlane. Pozdrawiam i wszystkiego dobrego.

Pisałeś że zajmują się także ogrodzeniami dla prywatnych odbiorców, czy frontami ogrodzeniowymi również? Będę zobowiązana za odpowiedź.

Jasne, chodzi o coś takiego drumar.pl/ogrodzenia_frontowe? Warto kupować u nich bo są bezposrednim producentem dlatego mogą oferować o wiele niższe ceny niz w sieciówkach albo innych sklepach. Na ich stronie głównej znajdziesz też bramy - drumar.pl. Polecam bo są naprawdę bardzo ładne i gładko chodzą.

Dziękuję. Bramy również się przydadzą bo narazie nie mam niczego na oku a wygodnie byłoby zamówić wszystko w jednym miejscu, pzdr.

Ja też nie lubię się rozdrabniać i bawić się w zbieranie. Wystarczy ze jeden wykonawca ma opoznienie i wszystko musi czekac.