Topic: Duży salon - duży problem

Kłaniam się wszystkim. Planuję wykonać remont mojego pokoju dziennego. Mam duży salon. Musiałem zerwać drewnianą podlogę. Założyłem panele. Teraz pora na ściany. Tylko tu jest problem. Nie mam pojęcia w jaki sposób podejść do tego, aby było wiecie jakoś tak dekoracyjnie. Nie chcę też na wszystkich ścianach tak dekorować, bo nie byłoby mnie na to stać. Pokój ma 30m kw. Możecie coś doradzić w jaki sposób udekorować duże wnętrze, aby nie wydać majątku? Bardzo mi na tym zależy.

Re: Duży salon - duży problem

Hej. Nie przejmuj się ja też jestem posiadaczką takiego salonu. Urządziłam w nim salon i kącik jadalniany. Dekorowaliśmy jedynie te ściany przy których znajdują się meble. Czyli tam gdzie zestaw meblowy z TV oraz stół i krzesła w kąciku jadalnianym. Używaliśmy do tego farby dekoracyjne z takim połyskiem posrebrzanym. Całość wygląda efektownie. Bo większość ścian jest matowa. A te dwie udekorowane farbami z połyskującym wzorem. Całość wygląda nowocześnie i mnie aktualnie się bardzo podoba.

Cześć. Nowoczesne wnętrza można fajnie połączyć z surowymi rozwiązaniami. Taką opcją mogą być płyty z gładkiego betonu architektonicznego, które mają swój urok. Wyglądają na surowe, ale w zestawieniu z nowoczesnym umeblowaniem naprawdę świetnie się prezentują.

jak dla mnie tylko i wyłącznie tapeta natryskowa. Nowoczesność i łatwośc wykonania, a efekt nie ma sobie równych, pozdrawiam

Dzień dobry. Mnie osobiście przypadają do gustu tynki strukturalne. Widziałam takie u znajomych. Fantastycznie wyglądały! Sama z chęcią namówiłabym męża na mały remoncik, ale nie bardzo wiem, gdzie takie tynki można zakupić.

Witaj. Wejdź sobie na tą stronkę gruparm.pl. Coś z pewnością się znajdzie odpowiedniego. Mnie się podobały farby strukturalne. Nie lubię się za bardzo męczyć, dlatego u nas najlepiej sprawdziła się taka emulsja. Oczywiście znajdą się też te płyty architektoniczne, czy jakieś natryskowe farby. Moim zdaniem warto poszukać. Powodzenia i pozdrowienia dla wszystkich.