Topic: Na co trzeba najwięcej przeznaczyć pieniędzy, urządzając sklep?

Czołem, mam pytanko – urządzam sklep (to znaczy będę) i usiłuję jakoś rozłożyć sobie pieniądze, co ile będzie mnie kosztować. Myśle tutaj o wyposażeniu sklepu spożywczego, czyli sprzętach, a nie o towarze. Co będzie najdroższe waszym zdaniem?

Re: Na co trzeba najwięcej przeznaczyć pieniędzy, urządzając sklep?

Z mojego doświadczenia wynika, że najdrożej wychodzą systemy bramek antykradzieżowych, o ile oczywiście będziesz stawiać takie.

Wiesz, chyba raczej nie, bo to niewielki sklep, myślę, że kamery załatwią sprawę – jak powieszę je w widocznym miejscu. A regałów, stojaków, lodówek, kas – co zabierze mi najwięcej pieniędzy?

Stawiam na lodówki.. bo to duże i musi mieć urządzenia chłodnicze, wydaje mi się, że to będzie najdroższe..

Gdybyś szukała fajnego sklepu z takimi sprzętami, to zajrzyj na Sklepiakria. To witryna firmy, która handluje wyposażeniami sklepów z różnych branż.

Jakby ci się przydał tani wózek na zakupy na kółkach, to daj cynk – mam znajomego, który sprzedaje takie sprowadzane z zagranicznych zamkniętych sklepów, taniocha, ale dobra jakość, warto. Pozdro!