Topic: Meble do mieszkania dla kawalera

Witajcie. jak w temacie. Urządzam swoje nieduże mieszkanie, chciałbym żeby nie wyglądało jak po wielkiej wojnie, tylko normalnie, prosto, schludnie. Nie mam pomysłu na meble, a w końcu muszę kupić, bo przechowywanie ubrań w kartonach to raczej słaby pomysł. Jeśli można coś poradzić to radzćie, z chęcią się odwdzięczę.

Re: Meble do mieszkania dla kawalera

Witaj. Kup sobie jakieś meble do salonu typu szafka rtv, jakiś przeszklony kredens,półki wiszące i wystarczy jak dla kawalera. A do sypialni duża szafa na ubrania. Moim zdaniem to ci powinno absolutnie wystarczyć.

Hej, przypomnialeś mi własnie jak mój maż mieszkał za kawalera big_smile Gdy mnie pierwszy raz zaprosił do swojego mieszkania, które dzierżył z kolegą, to się przestraszyłam. Najgorsze to, że gdy usiadłam na jakąś starą pufę, bo nie pomyśleli by kupić sobie kanapę czy narożnik, przykleiła mi się guma do żucia do spodni, na tyłku big_smile taki porządek zawsze mieli.

Czesc, dla kawalera najlepsze chyba będą jakieś sprawdzone komplety. Ja bym na twoim miejscu kupił jakiś zestaw meblowy z drewna. Tak jak koleżanka wyżej podpowiedziała,  kilka elementów wystarczy.

Dobre, guma do żucia na spodniach. Pewnie się wkurzyłaś. Powracając do tematu,. Czy to ma jakieś znaczenie czy to mieszkanie kawalera czy panny? Najwazniejsze, by dopasować meble, które będą pasowały tobie pod względem pakowności. Spróbuj poszukać czegoś tutaj meblepotocki.pl. Mają kilka fajnych podpowiedzi co do stylizacji. Meble też nie odstraszają ceną.

Witam. Ja to z kolei urządzam mieszkanie dla kapryśnej narzeczonej big_smile Właśnie jesteśmy na etapie poszukiwania mebli do jadalni. Jak na razie przeglądaliśmy stronę salonu, który podpowiedziała koleżanka,znaleźliśmy fajny stół meblepotocki.pl/pl/c/Stoly/23, myślę, że do mieszkania typowo kawalerskiego taki element też się przyda, żeby wygodnie zjeść zupkę chińską big_smile ponadto polecam szafę do sypialni z domykającymi się szufladami, przyda się, gdy będzie zakrapiana impreza poprzedniego dnia, a rano głowa będzie pękała big_smile, pozdrawiam i powodzenia.