Topic: Czy jest w Szczecinie jakiś sklep gdzie mogę skonsultować wybór drewna na podłogę?

Szczerze mówiąc wszystkie sprawy remontowe, a podłogi chyba szczególnie to dla mnie czarna magia. Dlatego chciałbym się udać do jakiegoś producenta albo sprzedawcy, który bez naciągania i znając się na rzeczy doradzi mi co się nada do mojego domu, będzie trwale itd. itp. Czy możecie mi kogoś takiego wskazać? Najlepiej w Szczecinie, bo mam blisko

Re: Czy jest w Szczecinie jakiś sklep gdzie mogę skonsultować wybór drewna na podłogę?

W sumie to ja nie znam jakiegoś tam osobnego eksperta od podłóg w Szczecinie ale na pewno w niektórych salonach zatrudniają jakiś dobry i fachowy personel, to tam może się popytaj i ci podpowiedzą. Albo podzwoń po takich najbardziej popularnych i spytaj czy m,ają doradców

Re: Czy jest w Szczecinie jakiś sklep gdzie mogę skonsultować wybór drewna na podłogę?

Też byłam zielona w temacie jak kupowałam parkiet i mi bardzo pomogli pracownicy z wytwórni parkietów Dąbex- to salon który jest na Mieszka I  i tam mają naprawdę porządne podłogi- dużo ludzi ode mnie z okolic tam kupiło. To w sumie chyba taki lider od podłogowych desek w Szczecinie bo mają mega dużo klientów. A co do samej porady to ja powiedziałam panom jakie mam kolory u siebie i oni mi dobrali wszystko od jakichś odcieni, rodzaju drewna i nawet się dałam namówić na jodełkę, co wygląda super smile

Niby każdy sklep większy który sprzedaje podłogi w Szczecinie to będzie miał kogoś kto ci doradzi. Ale myślę że to tylko teoretycznie, bo tak naprawdę to bym uderzała do tych co mają dość wysokie ceny i najwyższej klasy drewno, bo wtedy nie będą chcieli cię naciągnąć a pomóc rzeczywiście, bo nie będą mieli interesu w tym zeby ci wciskać coś drogiego i słąbej jakości

ja tam nie ufam żadnym doradcom- jak ktoś pracuje ws klepie to nie może być obiektywny i jak zarabia procent od tego co polecił to w ogóle już zawsze ci poleci coś drogiego. Tak jest z samochodami i się o tym przekonałem- nie wiem jak podłogi ale to chyba żadna różnica

Moja siostra z mężem też sobie chwalili ten salon na Mieszka Dąbex czy jakoś tak. Mieli kupić taki klasyczny, dębowy parkiet a wyszli z salonu z takim czereśniowym dzrewem i na początku myślałam że dali się złapać na jakąś drożyznę, ale ci ludzie naprawdę wiedzą co będzie pasowało do jakiego wnętrza itp. I rzeczywiście wygląda ta ich podłoga super