Topic: Problem z Citroenem Saxo

Forumowicze! Czy ktoś wie może, gdzie mógłbym szukać tylnej belki do Citroena Saxo? Mój mechanik ustalił, że mam taki problem z autem, ale za Chiny nie potrafimy znaleźć miejsca, gdzie moglibyśmy kupić potrzebne części. Czy ktoś może spotkał się już z takim problemem i udało mu się go rozwiązać? Byłbym bardzo wdzięczny za poratowanie mnie takimi informacjami.

Re: Problem z Citroenem Saxo

Mój znajomy miał kiedyś podobny problem. Długo szukał, ale w końcu udało mu się znaleźć. Obczaj sobie strone tylnabelka.com. Powinieneś znaleźć tam rozwiązanie swojego problemu… Znaczy znajdziesz tam ludzi, którzy będą mogli Ci pomóc (bo nie będzie tam gotowego poradnika krok po kroku, co należy zrobić).

Dla większej ścisłości - zajrzyj sobie tutaj tylnabelka.com/tylna-belka-po-regeneracji-citroen-saxo/ . Dokładnie opisano tam co jak z czym. Możesz podjechać do siedziby ich firmy, a tam wszystko sprawdzą, wymierzą i dobiorą właściwe części, które mogą potem wysłać do Twojego ulubionego mechanika, który wszystko zamontuje.

Korzystałem z ich usług już kilka razy i nie mogę się do niczego przyczepić. Fachowa obsługa, szybka realizacja zleceń, przystępne ceny. Zregenerowane belki dobrze służą mi w kilku samochodach i zanosi się na to, że jeszcze posłużą dłuższy czas. Chętnie skorzystałbym z ich oferty raz jeszcze, choć mam nadzieję, że prędko taka potrzeba nie zajdzie…

A wiecie czy do Fordów i Nissanów też te belki robią?   

Hmm… A nie możesz sama sobie sprawdzić, skoro kolega link podał?