Topic: Kiedy przysługuje mi samochód zastępczy?

Kochani, pytanie, jak w tytule tematu. Sęk w tym, że niestety, ale potrzebuję bardzo samochodu, bo wożę córkę na rehabilitację, a też sam jakoś do pracy muszę jeździć. Niestety, ale mój samochód trafił po kraksie na warsztat i dowiedziałem się, że ściąganie części z Japonii zajmie nawet do 3 miesięcy (sic!). A przez ten czas jakoś muszę jeździć

Re: Kiedy przysługuje mi samochód zastępczy?

Ale to rozumiem kraksa była z winy tamtego gościa, czy tam babki?

Tak tak, wypadł mi z podporządkowanej i ja nie miałem możliwości już uratowania przed zderzeniem.

Powiem ci tak, jeśli chcesz wziąć auto zastępcze z ubezpieczenia sprawcy w Katowicach idź do jakiejś dobrej wypożyczalni samochodów, powiedz, że sprawa wyglda tak i tak, oni Ci powiedzą, co powinieneś zroić.

Kolega ma rację, najlepiej od razu skieruj swoje kroki do wypożyczalni samochodów W Poznaniu miałam podobną sytuację, poszłam do jednej wypożyczalni, przedstawiłam im, że wypadek był nie z mojej winy, a samochód jest mi potrzebny do pracy, to panowie mnie pokierowali i wszystko poszło jak z płatka smile

No zostańmy przy naszych Katowicach smile To gdzie to najlepiej załatwić? Tj w sensie w jakiej wypożyczalni?

Siema! Ja wypożyczałem samochód od osekrent.pl i wiem, że oni też mają taką usługę, bo nim wypożyczyłem u nich auto, to przetrzepałem ich stronę internetową. Samochodziki bardzo dobre, sprawne, polecam smile