Topic: Sklep internetowy z felgami i oponami.

Siema wszystkim. Tak jak w temacie napisałem, zna ktoś może taki sklep? Ostatnio zacząłem wiele rzeczy zamawiać przez internet i teraz przyszła pora na nowe kółka. Jeżeli macie jakieś sprawdzone sklepy gdzie mają dobre rzeczy i w przystępnej cenie to dawać namiary!

Re: Sklep internetowy z felgami i oponami.

Z takich sklepów gdzie nie boję się zamawiać to polecam sklep.opony-kunicki.pl. Mają tam duży wybór opon ale trochę felg aluminiowych w sklepie znajdziesz. To był pierwszy sklep gdzie zamówiłem i nigdy nie miałem problemów ani ze zwrotem, ani z reklamacją więc polecam smile

Mój mąż zamawiał w tym sklepie opony zimowe vredestein. Zaraz mi ktoś wypali że skąd kobieta wie takie rzeczy ale akurat trzymam fakturę za te opony. Skoro mąż tam zamawia to pewnie dobra firma, on ma bzika na punkcie takich rzeczy.

Akurat sklep mogę polecić. Zamawiałem u nich opony na zimę. Tak dobrze trafiłem bo późno się obudziłem z tymi oponami i ciężko było dostać cokolwiek. Firma bardzo dobra, kontakt znakomity i wysyłka szybka. Co mam poradzić że akurat wtedy mieli dobrą promocję na firmę bridgestone opony zimowe które wtedy kupiłem pewnie będą jeździć w tym samochodzie przez następny 5 lat i dwóch właścicieli xd

Widzę że więcej na temat opon niż felg. Już się zaopatrzyłem w opony zimowe w sklepie online ale przydała by się jeszcze strona z jakimiś fajnymi felgami. Widziałem kilka fajnych kompletów na allegro ale nie był bym sobą gdybym na tym skończył poszukiwania big_smile

A patrzyłeś na tej stronie co mówiłem? To działa chyba na tej zasadzie że oni współpracują z jakimiś markami i dzięki temu pewnie mają lepsze ceny na te felgi. Według mnie jest tam całkiem sporo tego więc warto pooglądać.

Dopiero teraz big_smile Sorki, zobaczyłem taką wielką nawałnicę opon że stwierdziłem że felg tam nie będzie. Dzięki za odpowiedzi a ja biorę się do szukania bo coś ciężko mi idzie a sezon się powoli zbliża big_smile Pozdro wszystkim.

Sam kupowałem tam felgi i jestem mega zadowolony. Fakt że odmalowane sprzedałem jeszcze drożej też mnie bardzo cieszy tongue