Topic: Ważne: hurtowa ilość gadżetów na już

Pilna sprawa więc proszę o mobilizację i szybką odpowiedź! Potrzebuję sporej ilości różnych gadżetów reklamowych, oczywiście brandowanych (logo + dane teleadresowe). Przekrój naprawdę może być szeroki ponieważ firma chce się promować kompleksowo i dotrzeć do jak największej grupy osób. Co według Was byłoby odpowiednie, jakiego typu rzeczy są dziś dobrze postrzegane jako upominki dla klientów? No i oczywiście kwestia wykonania – jakiego typu zakład się tym zajmie? Z góry bardzo Wam dziękuję!

Re: Ważne: hurtowa ilość gadżetów na już

Myślę że jeśli chodzi o gadżety to powinnaś się zainteresować precyzyjnym cięciem laserowym, na przykład z pleksi. Powstają z tego różne fajne rzeczy, typu stojaki na długopisy albo zasobniki z wizytówkami. To na pewno dość oryginalne i rzuca się w oczy choć chyba bardziej jako element wystroju biura. Oprócz tego spokojnie można postawić na evergreeny w postaci otwieraczy, breloczków, pamięci USB... Lista możliwości baaardzo długa, pytanie jakim dysponujesz budżetem i czy masz jaką koncepcję na wstępie.

Ze wszystkich znanych mi na ten moment technik najbardziej efektywne i przy tym efektowne  wydają mi się grawery laserem. Kiedyś ludziom się wydawało, że w ten sposób można grawerować tylko w metalu, ale przy obecnym sprzęcie można też w drewnie, szkle i niektórych tworzywach sztucznych. Zamawiasz jakieś akcesoria no-name, bez żadnego nadruku, dajesz do zakładu i robią eleganckie brandowane gadżety.

Pamiętaj zawsze że ilość nie jest ważniejsza od jakości. Szukając wykonawcy który ma dla Ciebie te wszystkie rzeczy zrobić stawiaj na kogoś sprawdzonego. Są na rynku naprawdę dobre firmy zajmujące się tematem, ja mogę polecić Rytownia.pl. Zajrzyj na stronkę, masz tam wszystko dokładnie opisane. Parę miesięcy temu zamawiałem tam brelok grawerowany dla kolegi na urodziny. Wyszło super, kumpel ma go do dziś i jest mega zadowolony. Z większym zamówieniem na bank nie będzie problemu bo oni współpracują z firmami i w produkcji wszelkich „reklamówek” są fachowcami.