Topic: Pozyskanie funduszy z UE

Interesuje mnie pozyskanie funduszy z UE na rozwój działalności. Co powinienem zrobić żeby starać się o dotacje?

Re: Pozyskanie funduszy z UE

przede wszystkim znaleźć program w swoim województwie w ramach którego moglbys starać się o dofinansowanie, a potem sprawdzić warunki jakie trzeba spełnić żeby te pieniądze otrzymać. Pod kryteriami będzie też lista dokumentacji do przygotowania wraz ze stałymi formularzami do uzupełnienia. Wypełniasz i składasz zgodnie z terminem i wskazówkami udzielonymi przez urząd.

wszystko ładnie brzmi, ale jak właśnie przyjdzie ci uzupełnić dokumenty, aby otrzymać unijne dofinansowanie dla swojej firmy pewnie ogarnie cie szereg wątpliwości. Są w Polsce firmy specjalizujące się w pozyskiwaniu dotacji unijnych. Ja korzystałam z poleconej przez znajomych. Pod linkiem bizo.com.pl/uslugi/pozyskiwanie-dotacji-z-unii-europejskiej/ (F3) znajdziesz wszystkie najciekawsze informacje o ich działalności w pozyskiwaniu funduszy. Z nimi szybciej i łatwiej osiągniesz swój sukces.

Zgadzam się z przedmówczynią – zaoszczędzisz sobie stresu i szukania odpowiedzi na pytania i wątpliwości bez pewności, że pozyskane dane sa prawdziwe, bo pozostanie ci tylko w pewnym momencie internet