Topic: Leki dla maluchów.

Dziewczyny stosujecie leki bez recepty dla swoich maluchów. Znajoma jest twarda i zawsze chodzi do lekarzy po leki na receptę, a ja uważam, że w wielu przypadkach można pomóc dziecku właśnie takimi lekami.

Re: Leki dla maluchów.

No pewnie, że masz rację. Ja tam kupuję przy małych infekcjach takie środki i zawsze udaje mi się poprawić stan zdrowia malucha. Stosuję na przykład sinecod krople przy kaszlu, który pojawia się od czasu do czasu.

W aptekach internetowych jest tanio i tam się zwykle zaopatruję. Oczywiście zawsze trzeba z głową podawać te leki, bo jak każde one też mogą zaszkodzić.

Dodam tylko, że w takich aptekach jest bardzo duży wybór leków i nie tylko. Również sprzęt jest tam dostępny jak tutaj bez-recepty24.pl/frida-aspirator-do-nosa.html. Kupiłam ostatnio taki aspirator i problem z wydzieliną z noska zniknął.

A ja sprawiłem żonie prezent i kupiłem jej taki krem bez-recepty24.pl/physiogel-krem-nawilzajacy-do-twarzy-75ml.html, wiecie jaka była zadowolona. Jeszcze nigdy nie dostała odemnie czegoś takiego smile)))