Topic: Zepsuty podajnik w kopiarce, co robić?

Hej! Mam urządzenie wielofunkcyjne Canon które chyba ma zepsuty podajnik. Mam je już od paru ładnych lat i jak dotąd nic się w nim nie psuło, działało oszczędnie i dobrze drukowało, aż do wczoraj. Mam w rodzinie osobę która zna się na takich sprawach i stwierdziła że to podajnik i trzeba wezwać serwis. Czy to na pewno konieczne, bo nie chce wydawacpieneidzy na marne jesli trzeba bedziekupic nowy sprzet.

Re: Zepsuty podajnik w kopiarce, co robić?

Usługa serwisowa kosztuje grosze, a czesto pomaga, bo awarie wymagają zwykle drobnej wymiany jakiejś taniej czescizebyurzadzenie działało jak należy, szczególnie w przypadku Canona. Tu masz namiary na dobrych specjalistów - telekontrakt.pl/serwis/. Panowie naprawdę znajasie na rzeczy i specjalizują w Canonach wiec powinni pomóc. Pozdrawiam.

Możesz podać jaki masz model tej drukarki, bo mam podobny problem.

To jest model iR 3320 tak przynajmniej mam w dokumentach. Jeszcze dziś zadzwonię do tego serwisu i mam nadzieje ze to pomoze. Z tego co czytałam w internecie to rzeczywiscie nie jest to nic aż tak poważnego i podobno dobry fachowiec szybko sobie z tym poradzi.