Topic: Wypadek.. kuchnia do remontu

Witam.. niestety mieliśmy wypadek w kuchni – otóż została zalana i cześć rzeczy jest całkowicie do wymieniona. Jestem wściekły z tego powodu, ale na szczęście część kosztów zostanie zwrócona z naszego ubezpieczenia. Planujemy stworzyć teraz zupełnie inny plan kuchni i chcielibyśmy zapytać o Waszą radę, do kogo się zwrócić by pomógł nam zaprojektować kuchnię i ją później wyposażyć?

Re: Wypadek.. kuchnia do remontu

Zdecydowanie powinien Wam pomóc dobry architekt wnętrz szczególnie, by w przyszłości uniknąć nieprzyjemnych wypadków.

O to nam właśnie chodzi, o to, by ktoś z zewnątrz dokonał pomiarów, spojrzał profesjonlym okiem i pomógł wybrać meble, docelowo szukamy specjalistów w projektowaniu wnętrz w Krakowie gdyż tutaj mieszkamy.

Współczuje hmm Nas kiedyś zalał sąsiad z góry, ile nerwów, kłótni i potem roszczeń, ech, szkoda gadać.

Ja gdy chciałem stworzyć kuchnie na wymiar to skorzystałem z oferty monodesign.com.pl i powiem Ci, że super to wyszło. Piękne meble, solidne, na lata i do tego super obsługa. Spokojnie pomogliby i Tobie, a do tego mają siedzibę niedaleko, bo w Katowicach.