Topic: Pomoc przy szukaniu

Heeej. Szukam butów dla siebie i nie mogę znaleźć takich które mi pasują. Możę wy mi pomożecie. Wpisywalam w wyszukiwarke: kozaki sklep internetowy i znalazlam bardzo dużo fajnych modeli niestety tylko nie moge znalexc moejgo rozmiaru. Gdybuy ktoraz z was znalazla cos dobrego w rozmiarez 40 to bede mega wdzieczna. Naprawde pomysle nad jakas nagroda. Problemem nie jest to ze nei ma fajnych butow tylko ze rozmiarow czasem brakuje

Re: Pomoc przy szukaniu

a patrzyłaś możę na zalando? tam zawsze maja duży wybór rozmiarów, dbają o kobieyt z większą stopą też. ja niestet mam 41 i też mi czasem trudno znaleźć ale ostatecznie zawze kupięcoś co mnie satysfakcjonuje. także ty też się nie poddawaj i szukaj dalej a na forum pewnie ktoś ci pomoże!

ja polecam ci taki fajny butik obuwniczy www o nazwie awangarda shoes tam kupilam moje ulubione sandaly ktore nosze od kilku lat i sa naprawde niezniszczalne. maja taka solidna podeszwe, korek sie woogole nie sciera to jest szok! a kozaki tam tez maja bardoz fajne. ostatnio kumpela kupowala i se chwali

kozaki... hm... moze popatrz sobie w grafice gogla i tam trafisz do jakiegos sklepu, cie przekieruje... a jak nie to zapytaj jakas osobe ktore sei zna na butach siedzi w temacie. chodzi ci rozumiem otakie wysokie kozaki? takich jest sporo, powinnas byla cos znalexc, a czasem jak nie ma rozmiaru to klikaj obserwuj i cie sklep poinformuej jak beda