Topic: Ładne zdjęcia ze ślubu

Szukamy kogoś, kto robi ładne zdjęcia ślubne z okolic Poznania, czy w ogóle z Wielkopolski, ale im bliżej miasta, tym lepiej, bo koszt dojazdu pewnie też ma jakieś znaczenie.

Re: Ładne zdjęcia ze ślubu

Wszystko zależy od tego, jakich zdjęć oczekujesz, bardziej artystycznych, czy zwyczajnych. Często też są ekipy, które zajmują się wszystkim, czyli i zdjęciami i filmowaniem. Może lepiej zamówić taką ekipę. W każdym razie myślę, że ze znalezieniem kogoś w Poznaniu do zdjęć ślubnych nie będziesz miała kłopotu. Jest bardzo dużo profesjonalnych fotografów tym się zajmujących.

Re: Ładne zdjęcia ze ślubu

Ekipy nie potrzebujemy, bo mamy już „filmowca”, niezupełnie profesjonalistę, ale kogoś, kto się na tym zna. Zależy nam właśnie na dobrych zdjęciach, bo chcemy potem rozdawać albumy.

Re: Ładne zdjęcia ze ślubu

W poznaniu jest jstudio.net.pl, możecie spróbować tam, obejrzyjcie portfolio, to może być inspiracja czy dobry punkt wyjścia do ciekawej sesji zdjęciowej. W ogóle myślę, że warto najpierw porównać oferty i obejrzeć jak najwięcej sesji ślubnych. Są różne style i techniki, dobrze jest wybrać coś do was pasującego.

Re: Ładne zdjęcia ze ślubu

Tak jest, nie działajcie przypadkowo, dobrze przemyślcie wybór. Zdjęcia są ważne, goście też z chęcią je zobaczą, zwłaszcza zdjęcia z wesela wink

Re: Ładne zdjęcia ze ślubu

Szukajcie! Jednak jest różnica między zdjęciami robionymi kompaktem a profesjonalnym aparatem przez kogoś, kto zna się na rzeczy.

Re: Ładne zdjęcia ze ślubu

Zgadza się, trzeba zadbać o każdy szczegół, a piękne zdjęcia są szczególnie ważne. Kto wie, może kiedyś będziecie je pokazywać dzieciom.