Topic: Hej! Gorsety poszukiwane

Hej. Nie wiem czy pamiętacie jeszcze te czasy kiedy można było pójść do prawdziwej gorseciarki, która by dobrała idealnie modelujący sylwetkę gorset? Teraz gorsety widzę tylko wieczorowe, zakładane do spódnicy, też białe na ślub a ja bym chciała kupić gorset bieliźniany. Wiecie może gdzie coś takeigo znajdę? Strasznie mi sie poodba taki stary styl.

Re: Hej! Gorsety poszukiwane

Wiesz co, w normalnych sklepach w sumie nic takiego nie spotkałam. Faktycznie chyba tylko ślubne ale to też nie bieliźniane bo przeciez się je zakłada do spódnicy na gołe ciało, to się nie liczy. Ale w sklepach internetowych wszem są. Jak sobie znajdziesz dobry sklep online z damską bielizną to na pewno takie bajery tam będą. Z dobraniem rozmiaru też nie powinno być problemu, boprzecięz podaje się wymiary i sprawdza rozmiar.

To samo sobie własnie pomyślałam. Sama bym chętnie takie coś kupiła bo jednak nasze babki wiedziały co robić, żeby świetnie wyglądać, nawet jeśli były trochę przy tuszy. Teraz już się takiej bielizny niestety nie robi wiec kupuje się cokolwiek tymczasem można całkowicie zmienić swój wygląd tylko dzięki kilku prostym trikom. Ja np uwielbiam, wprost uwielbiam pończochy. Nie noszę właściwie w ogóle rajstop, wkurza mnie, że odznaczają się na brzuchu. Tymczasem pońcochy dają jakiś taki naprawdę fajny efekt. Wypróbowuję własnie pas do pończoch, który niedawno kupiłam i jest super.

Dobrze wiedzieć, dziękuję za sugestie.