Topic: Księgowa potrzebuje klientów.

Kiedyś myślałam, że zawód księgowej jest pewny i solidny oraz że nie zabraknie mi klientów. Okazuje się jednak, że musiałam się słono mylić, bo klientów brak a ja zaczynam szukac na gwałt jakiś rozwiązań. Może mi pomożeccie? Jestem naprawdę dobra w tym co robię.

Re: Księgowa potrzebuje klientów.

Ilu masz obecnie klientów? Czy jesli są zadowoleni z twoich usług to nie moga cię polecić swoim przedsiębiorczym znajomym?

Mam kilku ale przecież nie można opierać swojej przyszłości na kilku osobach.

Słusznie, to może coś nie tak jest z twoją reklamą? Myślałaś o czymś takim jak rejestr firm? To jest bardzo dobry sposób na znalezienie klientów, a właściwie żeby oni sami cię znaleźli.

Do tej pory nie miałam specjalnie reklamy, jakaś tylko podstawowa strona internetowa, bo nigdy się tym za bardzo nie interesowałam. Myślałam, ze skoro lubię to co robię, to się uda.

No i w tym problem. Jak mają do ciebie przyjść, skoro jesteś gdzieś na szarym końcu w wyszukiwarce? Nigdy cie nie znajdą. Kiedy ja szukaem kontrahenta wpadła mi w ręce baza firm transportowych, dzięki której szybko i sprawnie znalazłem taką, która mi pasowała i spełniała wszystkie moje wymagania.

A gdzie mogę znaleźc taką bazę?

Podam ci moją i nawet od razu dam kategorię, do której pewnie możesz należeć: baza-firm-polskich.pl/Prawo_i_Finanse,w0,k268.html. Przeczytaj wszystkie informacje na stronie i mówię ci, zdecyduj się, bo inaczej będziesz żałować i w końcu firmę zamkniesz.