Topic: Biuro księgowe a bezpieczeństwo, pytanie

Cześć! Ludzie, mam takie pytanie związane z biurami księgowymi, te które zajmują się obsługą papierków dla firmy. Ja się na tym nie znam kompletnie i wolę oddać to jednak w ręce specjalistów. Księgowej u siebie nie zatrudnię nbo za drogo, więc wybór padnie na biuro, ale pytanie jak z bezpieczeństwem i odpowiedzialnością takiego biura. Czy w razie czego, jakby coś było nie tak, to biuro odpowiada za swoje błędy czy ja jako firma?

Re: Biuro księgowe a bezpieczeństwo, pytanie

generalnie to Twoja firma i ty masz obowiązek zadbać, aby wszystko było zgodnie z prawem, jeśli wychodzą jakieś problemy to oczywiście możesz zrzucać winę na biuro, będziesz tylko pewnie musiał udowodnić że to właśnie ono zajmowało się prowadzeniem księgowości. Jak jednak wybierzem porządne biuro to nie powinieneś mieć żadnych problemów.

No właśnie, a możecie polecić jakieś biuro księgowe Gdańsk byłby dla mnie chyba najlepszy bo tutaj mam firmę i bezpośrednio kontakt z takim biurem byłby bardzo wskazany.

Kolego, porządne biuro księgowe nie dość że gwarantuje pełen profesjonalizm to jeszcze w razie czego będzie cię reprezentowało w takich sprawach, jeśli sobie tego oczywiście zażyczyć. Co więcej w biurze możesz najczęściej korzystać tez z różnych porad prawnych i jeśli biuro coś takiego oferuje to możesz być pewny, że jeste naprawdę pro!

Na pewno nie będzie problemów jak Twoją firmą zajmie się dobra księgowa Gdańsk nie jest mi niestety znany, więc nie bardzo mogę pomóc, ale od czego masz kolego internet wink Poszukaj trochę, poczytaj opinie i będziesz wiedział co wybrać.

Tak już sobie poradziłem bo znajomy polecił mi jedno tkie miejsce, ale bardzo dziękuję wszystkim za zainteresowanie moją sprawą. Pozdrawiam gorąco!