Topic: Poprawa kondycji skóry.

Witajcie. Temat dotyczy kondycji skóry. niestety u mnie odznacza się upływ czasu. Mam widoczne zmarszczki. Wszystko przez stres, pracę, wieczne kłótnie z partnerem o wszystko. Zaniedbałam się. Niebawem wraca moja siostra i chciałyśmy razem jechać do spa, żeby było to tylko takie nasze relaksujące zapomnienie o problemach. Jak myślicie czy to pomoże na zmarszczki? Jakie zbaiegi się w związku z tym stosuje? Które na was podziałaly?

Re: Poprawa kondycji skóry.

Witaj myślę, że to dobry pomysł. W takim ośrodku zawsze jest wiele do zrobienia. A co najważniejsze że wpłynie to na relaks twój. Wówczas zapomnisz o problemach to i zmarszczki będą mniej widoczne. Dobrze że postanowiłyście zrobić coś tylko dla siebie. A upływ czasu można maskować, więc do dzieła!

Witajcie. Ja też niedawno byłam w Spa. Zdecydowałam się na nici liftingujące zabieg dość nietypowy, ale efekty super, każdemu polecam. Ja akurat odwiedziałam Spa wellness.spawraju.pl i nie żałuję. Warto było.  A wrażenia niesamowite, czujesz się wtedy jak królowa, jak najwazniejsza kobieta.

Witajcie. Nici liftingujęce to trochę innowacyjne podejście. Raczej nie każdy może sobie na to pozwolić. Ja myślę, że drobne zabiegi eliminujące kurze łapki przynajmniej mnie by się przydały big_smile z chęcią bym udostępniła swoją twarz żeby ponacierali mnie jakimiś olejkami lub usunęli te fałdki laserem. Zazdroszzę takiej wizyty w Spa, ja nie mogę sobie dziś pozwolić na ten luksus niestety.

To musi być coś fajnego. Nigdy nie miałam okazji udać się do Spa. Jak na moje to preferowałabym we dwoje spędzić taki weekend spa jakieś masaże, świece, olejki eteryczne, nagość, przyjemność, oj chciałabym. Aż ci zazdroszczę. Baw się dobrze i nie myśl o niedoskonałościach!

Witam. Dziewczyny widać lubią leżeć plackiem, a to nie Spa powinno być kluczem a siłowania, aerobik, fitness drogie panie. Na Spa to można sobie pozwolić po wysiłku!

Znalazł się specjalista od damskich problemów z cerą. A co ma piernik do wiatraka? Przecież założycielka tematu podała problem z cerą, ze zmarszczkami nie z nadwagą czy fałdami na brzuchu!