Topic: Dewiant

Witam wszystkich forumowiczów. Niedługo zmieniam miejsce zamieszkania. Dorobiłem się własnego domku. Wprawdzie jest niewielki, ale ważne że własny. Mam pytanie, odnośnie zbiornika na szambo. Jestem swego rodzaju dewiantem i nie chcę iść za tłumem, podłączając się do kanalizacji miejskiej. Pamiętam, że w domu rodzinnym też mieliśmy szambo. Znacie jakieś dobre firmy, które raz-dwa załatwią mi tę sprawę? Przeprowadzam się do Lublina, jeśli to ma jakieś znaczenie.

Re: Dewiant

Ja polecam Producenta Szamb System Plus. Swoją ofertę kieruje do klientów prywatnych, ale i firmowych, z różnych obszarów Polski. Ja akurat mieszkam w Rzeszowie więc skorzystałem z następującej oferty: spszamba.pl/szamba-betonowe/podkarpackie.php . Musisz poszukać na stronie producenta, czy mieszkając w Lublinie też możesz liczyć na ich usługi.

Jeśli chodzi o usługi tej firmy, a konkretnie o System Plus Lublin to podobnie jak Rzeszów, jedno z miast docelowych, których mieszkańcy mogą liczyć na usługi producenta, o którym mowa wyżej. Więc bez obaw. A co do samej jakości usług – poczytaj w necie opinie, jakimi szczyci się firma, oraz zajrzyj na stronę samego producenta. Zobaczysz, jak to wszystko wygląda.

Tak, w Lublinie też można liczyć na usługi tego producenta, albowiem moja ciocia mieszka właśnie w stolicy województwa lubelskiego. W sumie ja też tu mieszkam, gdyż od października jestem studentką uniwersytetu medycznego.

Powiem Ci, że dewianci są super! Może niekoniecznie w takim kontekście, ale ogólnie. Świat, ludzie są różnorodni i właśnie to jest piękne. Przynajmniej nie jest nudno.