Topic: Praktyczna skrzynka na narzędzia

Witam, mam do was pytanie – w czym trzymacie gwoździe, śrubki, śrubokręty, podkładki i inne rzeczy do majsterkowania? Bo zastanawiam się czy pójść w specjalne szuflady czy tez lepszym rozwiązaniem jednak nie byłaby praktyczna skrzynka na narzędzia.

Re: Praktyczna skrzynka na narzędzia

Skrzynka chyba lepsza.

powiem ci tak – jak chcesz się gdzieś przemieszczać z tymi narzędziami, to tylko skrzynka. Teraz są do wyboru naprawdę bardzo bajeranckie, z mnóstwem przegródek, w których możesz sobie wszystko posegregować jak tylko chcesz. Są też zamykane na kłódkę, jeśli nie chcesz, aby wypadły, czy ktoś ci gdzies podkradł. Zobacz zresztą sam. Podsyłam ci namiar na przykładowe skrzynki: sklep.metalzbyt.com.pl/427-skrzynki Moze cos z tego uda ci się wybrać.

No tak, masz rację, dzięki za linka, zaraz sobie przejrzę.

Skoro gadacie o narzędziach, to ja troche z innej beczki. Zastanawiałem się ostatnio czy kupić sieciową czy akumulatorową wiertarko-wkrętarkę    i w sumie nadal nie podjąłem decyzji…

Ja radziłbym ci raczej pójść w akumulatorową. Właściwie z jednej prostej przyczyny - nie potrzebują stałego dostępu do prądu elektrycznego. Czyli możesz ją zabrać praktycznie wszędzie gdzie będziesz potrzebował coś wywiercic czy wkręcić.

Właściwie to masz rację, też o tym myślałem, ale potem zobaczyłem jakaś sieciową i znowu zacząłem się wahać….

A ja poszukuje firmy albo sklepu, gdzie można zamówić siatkę zgrzewaną. Potrzebuję jej do kojca dla pasa, który będzie stał na podwórku przed domem. Znacie może jakiś?

Tak, zajrzyj sobie tu: sklep.metalzbyt.com.pl z tego co widziałem, to chyba tam coś takiego mają. Jest jakaś zakładka poświecona typowo ogrodzeniom.

Ok.

To ja się podłączę. Stawiam ogrodzenia wokół działki i też szukam jakiejś mocnej siatki. Ta zgrzewana będzie chyba ok. 

Tam sa tez inne propozycje siatek, może warto je przejrzeć. Niestety nie znam się na tym za bardzo.

okej, poczytam.