Topic: Purchel nad kołami, czy opłaca się robić?

Kupiłam używany samochód i już podczas oglądania na giełdzie widziałam że nad kołem jest korozja. Zdecydowałam się, bo był tam tylko jeden mały bąbel, ale po paru miesiącach użytkowania z jednego zrobiły się 3 i wygląda jakby rozprzestrzeniały się dalej. Czy jest szansa że w końcu ten proces się zatrzyma?

Re: Purchel nad kołami, czy opłaca się robić?

Zatrzyma się jak zeżre cały samochód. Od razu takie rzeczy trzeba robić, bo na początku były szanse, że element się wyczyści z korozji, zaszpachluje i po zamalowaniu będzie jak nowy. Teraz podejrzewam że ognisko rdzy przeszło całą blachę na wylot i trzeba będzie ciąć nadkole.

To niedobrze sad. Czyli powinnam jak najszybciej pojechać do jakiegoś warsztatu. Mógłby ktoś mi coś polecić w Warszawie?

W Warszawie z zasady jest drogo i nieprofesjonalnie. Miasto jest na tyle duże że jak spaprzą robotę to i tak będą mieć kolejnych klientów. W Pruszkowie masz za to taki zakład: auto-fit.eu/, który jest godny polecenia, bo robi uczciwie i solidnie. Widać że mają tam zupełnie inne podejście do klienta i zalezy im na dobrej opinie. Zadzwoń i umów się czym prędzej, bo z rdzą nie ma żartów.

Hej. Również mogę polecić AutoFit. Wyskoczyła mi rdza na progach w aucie a panowie bardzo szybko sie z nia uporali i do dzis nic zlego sie nie dzieje. Pozdrawiam.

Dziękuję za pomoc smile.