Topic: Jak się leczy z alkoholizmu w ośrodku? Warto?

Jak wygląda terapia alkoholowa w ośrodkach? Co się z tym wiąże? Czy to naprawdę konieczne?

Re: Jak się leczy z alkoholizmu w ośrodku? Warto?

Zależy do czego bijesz, z jakiego powodu się na to decyduje. Jesli wszystko inne zawiedzie, byc może jest to jedyna forma ratunku przed ostatecznym końcem. Zaczyna się od badania i wywaru, potem detoksu, odizolowania od wszelkiego alkoholu. Odtrucie jest często najtrudniejsze, wtedy dużo ludzi zaczyna wątplić w skuteczność terapii, jest to też najtrudniejszy moment dla bardzo wielu. Jesli się to przeżyje, potem przychodzi leczenie emocjonalne, każda minuta to mały kroczek ku zaleczeniu. Z alkoholizmu się nie wyleczysz, im szybciej sobie to uświadomisz tym lepiej.

Rozumiem, słyszałem, że detoks jest cholernie trudny. Jestem na to przygotowany, chcialbym naprawic to co zrobiiłem zle, więc może podasz mi namiary na jakiś ośrodek? Mogę pojechać więc lokalizacja mi nie przeszkadza.

Znam ośrodek, który pomógł już wielu ludziom, nie czujesz się tam jak ostatni śmieć, tylko jak człowiek z problemem, pacjent z chorobą. Terapia to terapia: terapiaalkohol.pl/ , pracują tam profesjonalisci, którym zależy, żeby wyszło ci to na dobre. Zadzwoń i zapytaj, można dzwonić 24/7.

Dzięki za info, skorzystam.