Topic: Gdzie zamówić kominek

Witam. Muszę dość szybko zdecydować się na wybór kominka. Poprzedni producent nie wywiązał się z umowy i teraz goni mnie czas, bo nie chcę słuchać rycia w ścianie etc już po wprowadzeniu. Czy ktoś może mi polecić godnego zaufania producenta? Oczywiście ważna jest dla mnie cena. Interesuja mnie wyłącznie nowoczesne projekty łatwe w montażu. Z góry dzięki.

Re: Gdzie zamówić kominek

Nie wiem co masz na myśli przez nowoczesne, ale ja swój zamawiałem u tego importera: kominki.org/katalog-firm/w,wentor-importer-urzadzen-grzwczych,546,zary.html , zastrzeżeń brak. Niecała godzina i wszystko było zamontowane, także rycia w ścianie raczej nie uświadczysz. Ceny są bardzo zindywidualizowane, więc tutaj już nie powiem, ile konkretnie wydasz. Spróbuj się targować może.

Re: Gdzie zamówić kominek

Ogólnie to najłatwiej znaleźć jakiegoś producenta właśnie przez tą stronę podaną wyżej, tzn. Kominki.org. Ja właśnie w ten sposób wybrałam swojego. Dość dużym plusem jest to, że przy nazwie marki od razu widać przykładowe zdjęcia, więc można skonfrontować swoją wizję z ewentualnym zakresem możliwości danej firmy smile

Re: Gdzie zamówić kominek

Moja córka ma kominek sprowadzony przez tego importera, co ktoś polecił, tzn. Wentora. Nie wiem, ile zapłacili, ale efekt jest naprawdę ciekawy.