Topic: Gdzie zamówić kominek

Witam. Muszę dość szybko zdecydować się na wybór kominka. Poprzedni producent nie wywiązał się z umowy i teraz goni mnie czas, bo nie chcę słuchać rycia w ścianie etc już po wprowadzeniu. Czy ktoś może mi polecić godnego zaufania producenta? Oczywiście ważna jest dla mnie cena. Interesuja mnie wyłącznie nowoczesne projekty łatwe w montażu. Z góry dzięki.

Re: Gdzie zamówić kominek

Nie wiem co masz na myśli przez nowoczesne, ale ja swój zamawiałem u tego importera: kominki.org/katalog-firm/w,wentor-importer-urzadzen-grzwczych,546,zary.html , zastrzeżeń brak. Niecała godzina i wszystko było zamontowane, także rycia w ścianie raczej nie uświadczysz. Ceny są bardzo zindywidualizowane, więc tutaj już nie powiem, ile konkretnie wydasz. Spróbuj się targować może.

Ogólnie to najłatwiej znaleźć jakiegoś producenta właśnie przez tą stronę podaną wyżej, tzn. Kominki.org. Ja właśnie w ten sposób wybrałam swojego. Dość dużym plusem jest to, że przy nazwie marki od razu widać przykładowe zdjęcia, więc można skonfrontować swoją wizję z ewentualnym zakresem możliwości danej firmy smile

Moja córka ma kominek sprowadzony przez tego importera, co ktoś polecił, tzn. Wentora. Nie wiem, ile zapłacili, ale efekt jest naprawdę ciekawy.